Strona główna Forum PodziÄ™kowania Kontakt Współpraca Linki O serwisie Autorzy
Jednostki - Protoss Observer
Zobacz opis
Zapraszamy na forum!
SC2 News
W tym tygodniu aktualizacja poprawiajÄ…ca balans gryW tym tygodniu aktualizacja poprawiajÄ…ca balans gry
Wtorek, 09.07.2013, 18:48 :: nAiL :: komentarze (0)Wtorek, 09.07.2013, 18:48 :: nAiL :: komentarze (0)

Staramy się zawsze mieć oko na balans w grze - i dlatego postanowiliśmy zająć się kwestiami związanymi z terranami i jednostką helbat.

Jesteśmy przekonani, że:

1. Zrzuty helbatów to jeden z największych problemów w pojedynkach terran z terranami.

2. Terranie nie mają specjalnej przewagi, więc choć z jednej strony osłabimy helbaty, jednocześnie chcielibyśmy wzmocnić banshee.

3. Rzadsze używanie helbatów na początku środkowej fazy gry to nic złego, gdyż terranie mają dużo ciekawsze jednostki do prowadzenia wojny podjazdowej.

4. Ta zmiana wpłynie też na wiele innych kwestii związanych z helbatami i ich wpływem na początek środkowej fazy gry.

Ogólnie rzecz biorąc, sprawdzane obecnie na testowej mapie zmiany balansu dobrze wpłyną na helbaty:

  • Zadawane obrażenia zostaÅ‚y zmniejszone z 18 (+12 przeciwko jednostkom lekkim) do 18.
  • Ulepszenie "piekielny zapÅ‚on" zwiÄ™ksza zadawane obrażenia z 18 do 18 (+12 przeciwko jednostkom lekkim).

Z drugiej strony, jeśli chodzi o banshee, planujemy tylko obniżenie kosztu:

  • Koszt opracowania pola maskujÄ…cego zostaÅ‚ zmniejszony z 200/200 do 100/100.

Będziemy wam wdzięczni za przekazanie nam opinii na ten temat. Zmiany zostaną wprowadzone prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu.


Źródło: Forum Battle.net

Battle News
WCS 2013 Europa - RO32 Group EWCS 2013 Europa - RO32 Group E
Poniedziałek, 08.07.2013, 17:35 :: nAiL :: komentarze (0)Poniedziałek, 08.07.2013, 17:35 :: nAiL :: komentarze (0)

W ubiegłym tygodniu podziwialiśmy walki w grupie C i D. Teraz nadszedł czas na dwa kolejne dni rozgrywek. Już jutro o 18:00 startuje grupa E, a w niej: BabyKnight, Ret, ThorZaIN oraz Welmu.

Więcej informacji o turnieju znajdziecie na Liquipedii. Informuję też, że w środę na polu walki stanie Grzegorz "Uzer" Muśko. Także obecność na streamie obowiązkowa! :)

Stream oczywiście powyżej. HF!


Źródło: Battle.net

Battle News
UK Pro League Group C - dzisiaj 20:00UK Pro League Group C - dzisiaj 20:00
Sobota, 06.07.2013, 19:35 :: nAiL :: komentarze (0)Sobota, 06.07.2013, 19:35 :: nAiL :: komentarze (0)

Lada moment rozpocznie się kolejny dzień rozgrywek turnieju UK Pro League. Do walki staną Ziktomini, LAu, RazerBlader oraz Dez.

Turniej startuje o godzinie 20:00 w dniu dzisiejszym. Jutro zmierzą się zawodnicy grupy D - o tej samej porze. Więcej informacji o turnieju znajdziecie w tym miejscu. Stream poniżej. HF!


Źródło: Liquipedia

Video News
Proleague highlightsProleague highlights
Sobota, 06.07.2013, 19:21 :: nAiL :: komentarze (0)Sobota, 06.07.2013, 19:21 :: nAiL :: komentarze (0)

Najlepsze momenty z aktualnego sezonu Proleague! Chyba nie ma sensu dodawać nic więcej, po prostu włącznie filmik i cieszcie się niesamowitymi zagraniami! HF!


Źródło: feedmesc YouTube

Video News
StarCrafts Season 2 Episode 9StarCrafts Season 2 Episode 9
Sobota, 06.07.2013, 19:10 :: nAiL :: komentarze (0)Sobota, 06.07.2013, 19:10 :: nAiL :: komentarze (0)

Nareszcie weekend! Wstępem do świętowania niech będzie kolejna część animacji od CarbotAnimations! Miłego oglądania!


Źródło: CarbotAnimations YouTube

Blizzard News
Dziś o 20:00 na Reddicie maraton pytań nt. WCSDziś o 20:00 na Reddicie maraton pytań nt. WCS
Åšroda, 03.07.2013, 18:10 :: nAiL :: komentarze (0)Åšroda, 03.07.2013, 18:10 :: nAiL :: komentarze (0)

W środę 3 lipca o 20:00 czasu polskiego, na r/StarCraft odbędzie się maraton pytań (AMA - Ask Me Anything - pytajcie o wszystko) w języku angielskim z udziałem członków zespołu ds. e-sportu Blizzarda. Na wasze pytania przez ok. dwie godziny odpowiadać będą starszy menadżer ds. e-sportu Kim Phan oraz menadżer społeczności Kevin Johnson. Maraton pytań odbędzie się na r/StarCraft, więc postanowiliśmy poinformować o tym z wyprzedzeniem wszystkich użytkowników Reddita zaglądających na r/StarCraft, żeby mogli uwzględnić to wydarzenie w swoich planach i przygotować pytania.

Będzie nam bardzo miło odpowiedzieć na wszelkie nurtujące was pytania na temat World Championship Series.


Źródło: Battle.net


<< Poprzednie | Następne >>
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123
Poprzednia strona Na górę Następna strona